Haft komputerowy i nadruki

Firma HAPPY haft wykona każde zlecenie już od 1 sztuki na haft komputerowy, nadruki. Dzięki profesjonalnemu personelowi i najwyższej jakości maszyn, zapewniamy szybką i terminową realizację zamówienia każdego klienta. W zależności od nakładu i materiału odzieży stosujemy różne techniki znakowania.

Haft komputerowy

jest jedną z najpopularniejszych metod znakowania odzieży. Wzór wykonany metodą haftu cechuje się większym prestiżem, wytrzymałością i estetyką. Do haftu wykorzystuje się nici poliestrowe o szerokiej gamie kolorystycznej, nici ogniotrwałe, metalizowane, odblaskowe, świecące w ciemności. Wykonane za pomocą tej techniki zdobienia są odporne na przebarwienia, odkształcenia czy działanie wysokiej temperatury. Haft wykonać można zarówno na odzieży roboczej, użytkowej, biznesowej, reklamowej, sportowej.  

Nadruk flex

Stosunkowo niedroga metoda nadruku za pomocą gładkich folii jednokolorowych, które można łączyć ze sobą tworząc nadruki wielokolorowe. Nadruki flex są odporne na uszkodzenia, nie tracą swoich właściwości podczas prania i idealnie nadają się do prostych wzorów. Dostępne są folie: złote, srebrne, odblaskowe, brokatowe, matowe, neonowe, które można nanosić na większość materiałów dostępnych na rynku ( naturalne, sztuczne ).

Nadruk flock

Podobnie jak flex, nadruk flock polega na nałożeniu na materiał wyciętej na ploterze folii, jednak w tym przypadku jest ona grubsza i pokryta meszkiem przypominającym w dotyku zamsz. Flock charakteryzuje się wysoką wytrzymałością i głębią koloru. Można ją nanosić na większość materiałów dostępnych na rynku ( naturalne, sztuczne ).

Sitodruk

Najpopularniejsza metoda nadruku polegająca na naniesieniu farby bezpośrednio na materiał. Metoda ta pozwala uzyskać pełno kolorowy i szczegółowy nadruk. Charakteryzuje się niską ceną jednostkową przy dużych nakładach. Obecnie możemy wyróżnić sitodruk bezpośredni i transferowy – pośredni. W obu przypadkach wykorzystujemy farby wodne oraz plastizolowe. Metodą sitodruku możemy znakować zarówno bawełnę jak i poliester.

Brak możliwości komentowania.